Kart Okuyucu Geçiş Cihazları

Kart Okuyucu Geçiş Cihazlarımız

ACS-551

Genel Özellikler

ACS-551 Mifare Kart Okuyucu geçiş kontrol sistemlerinde, personel devam takip sistemlerinde, e-cüzdan uygulamalarında, yemekhane kontrol sistemlerinde yani mifare kart ile yapılabilecek her türlü uygulamada kullanılmak üzere üzere dizayn edilmiştir.

ACS-551 Mifare Kart Okuyucu üzerinde 128×64 piksel mavi lcd bulunmaktadır. Kullanıcılar kendi firma logosunu ve hazırladığı diğer grafikleri cihaza yükleyebilmektedir.

ACS-551 Mifare Kart Okuyucu hem online hem de offline çalışabilmektedir. Eğer kontrol bilgisayarı devrede ise tüm yetkilendirme ve kayıt işlemleri kontrol bilgisayarı tarafından yürütülür. Eğer Pc devrede değil ise cihaz içine yüklenen bilgilere göre çalışmaya devam eder. Bu ürün ayrıca özel projelerde Mifare kart ile ilgili parasal uygulamalar için de kullanılabilmektedir.

 

Cihaza standart olarak 26000 personel kaydı yapılabilmektedir. ACS-551 Mifare Kart Okuyucu üzerinde toplam 4 Mbyte hafıza bulunmaktadır .Cihaz üzerindeki her okutulan kart bilgileri cihaz hafızasına kaydedilir. Toplam 172.032 hareket kaydı tutulabilmektedir.

ACS-403

Genel Özellikler

ACS-403 Proximity Kart Okuyucu özellikle kart tanımlama, Satış noktaları ve kiosklarda kullanılmak üzere dizayn edilmiştir.

ACS-403 Proximity Kart Okuyucu USB portu ile hem haberleşmekte hem de güç ihtiyacını karşılamaktadır. Bu yüzden kullanımı çok pratiktir.

 

ACS-403 Proximity Kart Okuyucu ile proximity kartla yapılan tüm işlemler yapılabilmektedir.